Objevte nový rozměr

S virtuální realitou je to možné: Na veletrzích a ve vybraných prezentačních prostorách se nyní     s produkty STOBAG setkáte tváří v tvář. Cílem je ponořit se do různých scénářů a zažít barvy, tvary, velikosti a materiály našich systémů zastínění a systémů proti nepříznivým vlivům počasí v prostorovém kontextu, tak jako ve skutečnosti.

Firma STOBAG je známá svými vysokými standardy v oblasti produktového designu. Prestižní ocenění jako je reddot potvrzují symbiózu kvality, technologie a designu. STOBAG ale také sází na individualitu a maximální flexibilitu. Ať již markýza proti slunci nebo řešení na ochranu proti nepříznivým vlivům počasí – produkty STOBAG jsou vždy přizpůsobeny individuálním požadavkům zákazníků. Kromě speciálních druhů materiálů, které mají široké spektrum využití, máme na výběr více než 300 vzorů látek, které lze kombinovat s nekonečným množstvím barev konstrukce. Vy, jako zákazník, máte proto často dilema volby. Dosud byla potřeba notná dávka fantazie, abyste si představili, jak bude vybraný systém zastínění u Vás doma nebo na zahradě vypadat. S tím je teď konec. Ve STOBAGu jsme pro Vás vytvořili nový svět zážitků s našimi produkty. A opravdu stojí za to.

Nasaďte si brýle a vstupte do světa zážitků v 3D-showroomu

Virtuální realita (VR) je pro STOBAG klíčem, jak Vám umožnit vstoupit do světa počítačem generovaných scén, které vypadají jako skutečné a umožňují zažít interakci s našimi produkty. VR v současné době masivně dobývá prodejní procesy a již mnoho let se svými fotorealistickými scénami neodmyslitelně patří do herního světa. Aplikace VR, která byla naprogramována speciálně pro STOBAG, Vám umožní interaktivně a v reálném čase zažít naše systémy zastínění a materiály na vlastní kůži. Jednoduše Vám nasadíme datové brýle pro virtuální realitu HTC-Vive s vysokým rozlišením a už budete moci hrát hlavní roli jako ve skutečnosti. A jako ve skutečnosti budete moci zhlédnout požadovanou část obrazu pouhými pohyby hlavy.

Zažít produkty a řešení STOBAG virtuálně na vlastní kůži

STOBAG svým stávajícím i potenciálním zákazníkům prostřednictvím těchto nových virtuálních produktových zkušeností přináší nejen žádané živé inspirace pro nákupní rozhodnutí.  Nyní si může produkty vyzkoušet a porovnat každý, a může tak ovlivnit i celkové řešení. Nakonfigurujete si požadované materiály, barvy a funkce a vyzkoušíte je za různého osvětlení a v různých případech použití. Ať již na zahradu, terasu nebo balkón, kazetová markýza nebo prosklená střecha s integrovaným zastíněním. Máme pro Vás dokonce i realistickou simulaci slunečního svitu v různých fázích dne a v různých ročních obdobích. Vysoká přidaná hodnota ve fázi plánování: Pomocí naší aplikace virtuální reality zjistíte i v zimě, kam bude v létě dopadat chladivý stín daného produktu.

Realistická kvalita obrazu

Kvalita takové aplikace VR úzce souvisí s vizuální kvalitou. STOBAG zde sází na nejvyšší kvalitu fotografické reality. Prezentované modely produktů se vykreslují v programech špičkové vizualizace. Výsledkem jsou působivé textury, odrazy a stínování, které vypadají jako živé. VR brýle HTC-Vive s vysokým rozlišením se postarají o nádherné 360° panoramatické zobrazení a vhodnou zvukovou kulisu.

Click here for the STOBAG Virtual Reality (VR) trailer - Enjoy!

27-02-2019-14-57-38-2


Virtuální realita (VR) je technologická koncepce, která pochází z oblasti her a jejich vývoje. Pomocí VR se uživatel ocitne v počítačem vygenerované scéně, která mu připadá reálná a může se do ní zapojit. Může si například nasadit VR brýle, které v každém oku generují 360stupňový obraz ve vysokém rozlišení, který se v mozku zobrazí jako trojrozměrná scéna. Uživatel je uprostřed dění a může tuto scénu ovlivňovat. Může to být reálně působící prostor, letadlo nebo jakékoliv jiné zobrazení historického prostředí, které vypadá jako ve skutečnosti. Dalším příkladem je – jako v případě aplikace STOBAG – konfigurovatelné zážitkové prostředí s různými produkty. To znamená, že díky VR je divák ve virtuálním prostředí hlavním aktérem a návrhářem.  Příslušný záběr si určuje sám pohybem hlavy.

Průkopníci technologické branže vycházejí z toho, že virtuální realita bude v blízké budoucnosti utvářet každodenní život nás všech a významně tak změní naši mediální spotřebu.