W firmie STOBAG obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna — tak samo jak dostawa produktów, która organizowana jest w ścisłej współpracy z partnerami.

Czy tak kosztowną usługę nadal można oferować?

Markus Horvath, dyrektor zarządzający STOBAG Österreich GmbH, oznajmia:

„Patrząc na trendy na rynku, można odnieść wrażenie, że usługi oferowane przez STOBAG są kosztowne i czasochłonne. Jeśli jednak przyjrzymy się powszechnym praktykom, można zauważyć, że jest zupełnie inaczej. Faktem jest, że usługi logistyczne nie są realizowane przez firmy spedycyjne ani anonimowych dostawców usług doręczycielskich, ale przez naszych własnych pracowników oraz partnerów dysponujących flotą pojazdów, co jest dyktowane niezmiennie wysokimi standardami jakości firmy STOBAG.

Postrzegam to jako inwestycję w niezawodny i bezpieczny transport oraz bezpośredni kontakt ze wszystkimi naszymi klientami. Pomimo że niedrogie opcje nie są częścią naszej oferty, nasi wyspecjalizowani partnerzy ufają naszym usługom i niezwykle je sobie cenią”.

Mocny zespół

Robert jest w ciągłym ruchu i nieprzerwanie dostarcza produkty do klientów w całej Austrii, podczas gdy Thomas zajmuje się załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek niezależnie od warunków pogodowych, nawet przy niskich temperaturach.

Anita jest odpowiedzialna za zarządzanie logistyką i zawsze śledzi ruchy przesyłek. Dokładnie kontroluje i odbiera towary przychodzące, a następnie zwalnia je do dostawy, jeśli wszystko jest w idealnym porządku.

Szybkie informacje o terminach, elastyczność w planowaniu krótkoterminowym oraz dokładny i aktualny przegląd dostaw to ważne elementy naszej usługi doręczenia.

Każdy z tych pracowników nie tylko ponosi ogromną odpowiedzialność za bezpieczny transport, ale pełni również rolę ambasadora marki STOBAG.

Większość zamówień jest obecnie przetwarzana cyfrowo za pośrednictwem STOBAG STORE. Z drugiej strony pracownicy logistyczni mają regularny i bezpośredni kontakt z klientami.

Korzystne relacje

Nasi partnerzy handlowi cenią sobie osobistą obsługę. Robert zna indywidualne cechy charakterystyczne naszych specjalistycznych partnerów, począwszy od godzin otwarcia, aż po odpowiednie miejsca do przechowywania bezpiecznie rozładowanych produktów STOBAG.

Dostawy trafiają bezpośrednio do wyspecjalizowanych dealerów STOBAG. Istnieje również możliwość dostarczania produktów na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Nasi partnerzy mogą całkowicie skoncentrować się na montażu, ponieważ STOBAG dostarcza towary punktualnie, bezpiecznie i niezawodnie w uzgodnionym czasie.

W tym tygodniu Robert zakończył już podróżowanie, ale w przyszłym rozpocznie je na nowo.

I just can't wait to get on the road again!