Zákaznický servis je u společnosti STOBAG zapsán velkými písmeny, takže i dodání výrobků má velký význam, a je proto organizováno v úzké spolupráci se samotným partnerem.

Má tento nákladný servis dnes ještě opodstatnění?

Markus Horvath, generální ředitel společnosti STOBAG Österreich GmbH, k tomu říká:

Při sledování trendů na trhu může vzniknout dojem, že společnost STOBAG zde provozuje nákladnou a časově náročnou službu. Pokud se však podíváte do praxe, můžete se okamžitě přesvědčit o opaku. Skutečnost, že logistiku neuskutečňují spediční společnosti nebo anonymní poskytovatelé přepravních služeb, ale naši vlastní zaměstnanci a kooperační partner s vozovým parkem, dlužno přičíst důsledným standardům kvality společnosti STOBAG.

Vidím to jako investici do spolehlivé a bezpečné přepravy a jako přímé spojení se všemi zákazníky. Naše varianta určitě nepředstavuje cenově výhodnou verzi, naši odborní partneři této službě ale důvěřují a oceňují ji.

Silný tým

Robert je neustále na cestách a uskutečňuje dodávky zákazníkům po celém Rakousku, zatímco Thomas se snaží nakládat a vykládat kamiony, a to za každého počasí, dokonce i za mrazu.

Anita je zodpovědná za řízení logistiky a má vždy přehled o pohybech zboží. Přesně kontroluje a kompletuje příjem zboží a schvaluje zboží k expedici, pokud je vše v naprostém pořádku.

Důležitou součástí doručování jsou rychlé informace o termínech, flexibilita při krátkodobém plánování a přesný a aktuální přehled dodávek.

Každý z těchto pracovníků má velkou odpovědnost nejen za bezpečnou přepravu, ale také jako vyslanec značky STOBAG.

Většina objednávek se dnes zpracovává digitálně prostřednictvím STOBAG STORE. Pracovníci v logistice jsou pak těmi, kdo má pravidelný a přímý kontakt se zákazníky.

Klady tohoto vztahu

Naši odborní partneři oceňují osobní péči. Robert zná individuální specifika odborných partnerů, od otevírací doby až po sklad pro bezpečnou vykládku výrobků STOBAG.

Dodávky jdou přímo odborným prodejcům STOBAG, na požádání se však zboží dodává i přímo na staveniště. Odborný partner se tak může kompletně soustředit na montáž, protože STOBAG dodává zboží včas, bezpečně a spolehlivě v dohodnutém čase.

Tento týden Robert svou cestu dokončil, příští týden však vše začne znovu.

I just can't wait to get on the road again!